01

Stypa w restauracji w Kościerzynie – jak zorganizować?

Stypa to szczególny rodzaj wspólnego spotkania, ponieważ wszyscy uczestnicy pogrążeni są w żałobie. Jej organizacja wymaga więc szczególnego taktu. Coffee Time Kościerzyna to restauracja mająca wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu styp, zapewniając pomoc organizacyjną w każdym aspekcie. Jak zabrać się do organizacji stypy w restauracji w Kościerzynie?

Poznaj ofertę

pierogi-kościerzyna

Restauracja Coffee Time w Kościerzynie prezentuje 3 różne oferty stypy, różniące się między sobą ceną oraz obszernością menu. W droższych wersjach mamy większy wybór dań, dzięki czemu z pewnością wybierzemy opcje smakujące wszystkim uczestnikom. Każda oferta jest korzystna cenowo i przystępna dla każdej kieszeni. 

Umów dogodny termin

Najlepiej zadzwonić do restauracji i przedstawić termin pogrzebu od razu po jego potwierdzeniu. Tym samym zyskamy gwarancję miejsca i pewność, że spotkanie z najbliższymi będzie mogło się odbyć. Mając na uwadze szczególny charakter okoliczności pracownicy restauracji dopełnią wszelkich starań, aby stypa mogła się odbyć. Umawiając termin należy podać wybraną ofertę wraz z menu.

Przedstaw dodatkowe oczekiwania

Masz szczególne potrzeby i oczekiwania? Chcesz, aby w tle przygrywała cicho spokojna muzyka? A może preferujesz konkretne rozstawienie stołów?

Przedstaw swoje pomysły, a pracownicy restauracji z pewnością wezmą je pod uwagę i w miarę możliwości spełnią. Dzwoniąc do restauracji warto zapytać o sposób płatności. Może się okazać, że konieczne będzie wpłacenie zaliczki.

Dlaczego warto urządzić stypę w restauracji w Kościerzynie?

Urządzając stypę w restauracji nie musimy martwić się gotowaniem, serwowaniem potraw, a później sprzątaniem i zmywaniem. Pogrzeb jest wyjątkowo smutnym wydarzeniem, po którym często jesteśmy pogrążeni w żalu i żałobie. Nie mamy wówczas ochoty ani sił na domowe obowiązki. Restauracja nas w tym wyręczy. 

To dobra opcja szczególnie wtedy, gdy na spotkanie po pogrzebie chcemy zaprosić nie tylko najbliższą rodzinę, ale i innych żałobników. Na stypę zapraszamy zazwyczaj po zakończonym pogrzebie i pożegnaniu bliskiej nam, zmarłej osoby.