• logotyp

  dowozy do domu
  codziennie w godzinach

  pn-czw 11.00-22.00
  piąt-sob 11.00-23.00
  niedz 11.00-21.00

  slide 1
 • logotyp

  dowozy do domu
  codziennie w godzinach

  pn-czw 11.00-22.00
  piąt-sob 11.00-23.00
  niedz 11.00-21.00

  slide 2
 • logotyp

  dowozy do domu
  codziennie w godzinach

  pn-czw 11.00-22.00
  piąt-sob 11.00-23.00
  niedz 11.00-21.00

  slide 3
pizza kawa

BLOG

offer title

Jakie zalety ma catering z dowozem?

Nie wszyscy z nas są miłośnikami spędzania czasu w kuchni. Czasami chętnie zapraszamy gości, jednak wizja przygotowania obiadu dla kilku osób spędza nam sen z powiek. Nic więc dziwnego, ze coraz bardziej popularny staje się catering. Jeszcze do niedawna z usługi tej korzystały głównie firmy, obecnie coraz więcej zleceń dotyczy przygotowania posiłków i przekąsek na tzw. domówki. Dlaczego catering zyskał sobie tylu fanów?

Oszczędność czasu i pieniędzy

Zamówienie cateringu na imprezę to oczywiście ogromna oszczędność czasu. Zamiast przed imprezą spędzać czas w kuchni, gospodarz może skupić się na dekorowaniu domu, sprzątaniu, czy przygotowywaniu stroju dla siebie. Pamiętajmy, że bezcenny czas zyska też przez to, że nie musi ani iść po zakupy do przygotowania obiadu, ani zmywać po gotowaniu, tuż przed przybyciem gości. Usługi cateringowe w wielu przypadkach to także oszczędność pieniędzy. Jeśli podliczylibyśmy koszty zakupów, paliwa, zużytej energii do gotowania i wody do zmywania, okaże się, że wycena firmy cateringowej okazuje się całkiem kusząca. Przede wszystkim catering z dowozem oznacza całkowity brak stresu związany z przygotowaniem obiadu. Unikamy powtórnego udawania się do sklepu po produkty, których zapomnieliśmy kupić za pierwszym razem, martwienia się, czy ciasto w lodówce zetnie się na czas oraz tego, że nie potrafimy wystarczająco elegancko skomponować deski serów czy wędlin.

Zawsze pysznie!

Catering z dowozem ma jeszcze jedną ogromną zaletę: możemy być pewni, że jedzenie zawsze będzie pyszne. Zazwyczaj, gdy zależy nam, by gotowane potrawy wyjątkowo nam się udały, dzieje się odwrotnie: niechcący je przesolimy lub przypalimy, a później nie mamy już czasu, by je uratować. Zamawiając catering, możemy całkowicie zapomnieć o stresie – pyszne, pięknie podane dania pojawią się na naszym stole tuż przed imprezą. Gdy impreza ma mieć charakter „stojący” i organizowana jest dla wielu osób (np. Sylwester), wtedy unika się podawania zwykłej kolacji przy stole, a zamiast tego rozstawia w różnych miejscach większe i mniejsze przekąski w postaci szwedzkiego bufetu. Gospodarze często nie mają na nie pomysłów innych niż koreczki czy paszteciki. Profesjonalna firma cateringowa przygotuje urozmaicone i sycące posiłki, przy których goście będą bawić się do białego rana.

Wróć do bloga


Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.