• logotyp

  dowozy do domu
  codziennie w godzinach

  pn-czw 11.00-22.00
  piąt-sob 11.00-23.00
  niedz 11.00-21.00

  slide 1
 • logotyp

  dowozy do domu
  codziennie w godzinach

  pn-czw 11.00-22.00
  piąt-sob 11.00-23.00
  niedz 11.00-21.00

  slide 2
 • logotyp

  dowozy do domu
  codziennie w godzinach

  pn-czw 11.00-22.00
  piąt-sob 11.00-23.00
  niedz 11.00-21.00

  slide 3
pizza kawa

BLOG

offer title

Co jeść w pracy?

Przed Tobą osiem godzin pracy, w międzyczasie warto sięgnąć po posiłek. Dzięki pożywnemu obiadowi dodasz sobie sił na więcej pracy! W pracy warto jeść zdrowe, odpowiednio zbilansowane posiłki, które sprawią, że będziesz czuć się jeszcze lepiej i naładujesz swoje baterie. Podpowiadamy, po jakie dania warto sięgnąć kiedy pracujesz!

Zdrowe posiłki do zjedzenia w pracy

Kiedy pracujesz fizycznie, jak i umysłowo, z czasem zaczynasz tracić energię. To zupełnie normalne zjawisko, więc w trakcie długiej przerwy warto sięgnąć po danie, które będzie posilne i doda Ci energii na więcej pracy! Wiele osób popełnia błąd i w trakcie pracy sięgają po gotowe, szybki przekąski albo wybierają jedzenie typu fast-food. Chociaż opcja szybkiego i dobrego posiłku wydaje się kusząca, to jest bardzo zła dla naszego zdrowia. Szybkie, śmieciowe jedzenie to najszybszy sposób na to, aby pogorszyć swoje samopoczucie. Bogate są one w niezdrowe tłuszcze oraz cukier, które dają dużego kopa energetycznego na początku, ale w krótkim czasie poziom energii spada i czujemy się gorzej niż wcześniej. Do tego dochodzi negatywne oddziaływanie niezdrowych kwasów tłuszczowych na nasz organizm.

Zamiast niezdrowych posiłków, przygotować można własnoręcznie drugie śniadanie w domowym zaciszu. Jednak gotowanie zdrowych i pożywnych dań zajmuje sporo czasu. Mało kto może sobie pozwolić przed pracą na to, aby gotować skomplikowane, bardzo złożone posiłki, a przygotowane dzień wcześniej dania niekoniecznie będą tam samo smaczne.

Co w takiej sytuacji? Warto skorzystać z opcji dowozu posiłków z naszej restauracji! Wszystkie nasze posiłki są przygotowane z należytą starannością, a do ich gotowania używany tylko zdrowych, świeżych produktów, dzięki temu można mieć pewność co do ich jakości. To o wiele lepsza i zdrowsza alternatywa dla fast-foodów, które kosztują więcej, a smakują o wiele gorzej i są bardzo niezdrowe! Nasze dania dowozimy pod adres, więc można zamówić świeży lunch prosto do pracy i cieszyć się smakiem pysznego, dającego wiele energii posiłku.

Wróć do bloga


Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.